Dotcomwebdesign.com
Site Map Contact Us Home Site Map Contact Us Home Design by Dotcomwebdesign.com Powered By CMSimple.dk
info@koduteenus.ee

Tööd ja hinnad > Teenuse müük     > Koristamine

Koristamine

Kui pole soovi palgata oma koristajat, on lihtsam variant tellida meie firma töötaja ühekordse või pikaajalise töö tegemiseks.

Hoolduskoristuse tunnihind kuni 15 EUR. Väljaspool Tallinna lisandub tavajuhul  ka 0,30 EUR/km mõlemal suunal. Suurtele või töömahukatele objektidele erihinnad!

Hoolduskoristuse paketti  kuuluvad teenused on: tolmu ja prahi võtmine pindadelt; põrandate pesemine (vastava põrandakatte olemasolul); vaipkatete puhastamine tolmuimejaga; san.ruumide ja köögi koristamine (s.h. väiksema koguse nõude pesemine); peeglite kerge puhastamine; uste kerge puhastamine; puhastusvahendite, paberi ja prügikottide paigaldus; prügi väljaviimine.

Suurpuhastuse paketti kuuluvad teenused on: aknaraamide, uste või seinte põhjalik puhastus/pesu; kiviplaatide pindade või vuugivahede puhastus, sauna puitpindade puhastus, kappide koristamine, tehnika põhjalik puhastus ja muud taolised tööd. 

Täpsem tunnihind sõltub sellest kui tihti sa meie teenuseid kasutada soovid ja kui suur on pind, mis koristamist vajab. Puhastusvahendite hind lisandub teenuse hinnale. Tavajuhul kasutatakse kliendi puhastusvahendeid ning tööriistu.

Akende, põrandate ja seinte pesemise/puhastamise teenust profitööriistadega meie firma töötajad hetkel ei paku!

Küsi pakkumist! Arve saadame postkasti või meilboksi. 

 

 

 

lastekas.ee